Ön yükleyici görüntüsünü kaydet

0%

http://www.mikrodanisman.com/wp-content/uploads/2022/12/blog-header-bg-min-1.png

en son haberler

Building the brands stronger and take you to
the next level of business!

Mikro Satış

Tarafından admin
0

Mikro Satış

Mikro Satış ve Yetkili Eğitim Merkezi Olarak Neler Yapmaktayız?

Sonuç Yazılım Bilişim ve Danışmanlık Şirketi olarak Mikro programları satıyor, destek ve eğitimler dışında entegre yazılımlar da yazmaktayız. Yazılım ve Referanslarımız ciddi boyutlara ulaşmış tamamen kurumsal çalışmayı kendimize ilke edindik.

Mikro Programları Yetkili Satıcı Olarak Mikro Fiyat Çalışması İki Aşamada Yapmaktayız.

Standart MRP ile mikro Jump ve ERP kullanımı yapması gerekli olan firmalar için Mikro FLY

Mikro Satış Ekibimiz ;

Satın alma işleminden evvel öncelikle yaptığınız işi etüt etmemizde fayda var. Kullanım olarak hangi programı alırsanız alın sonuç ta programları operatör arkadaşlar kullanıyorlar, bu da eğitimlerin ne denli önemli departman bazında yapıldığı konusunu vurgulamakta

Satış Sonrası Mikro kullanacak olan ekibiniz ve departman sorumluları eğitimleri departman bazında alıyorlar, Muhasebe departmanımız müşavirimiz ile, Satış ve Satın Alma yetkilimiz sizin satış ve satın alma yetkiliniz ile, Dış ticaret uzmanımız sizin dış ticaret uzmanınız ile, Üretim ve maliyetlendirme ERP uzmanımız ile eğitimlerini alıyorlar. Zengin bir Kadro yapımız var, bu gereklidir. İşimize önem vermeyen firmalar ile kesinlikle çalışmıyoruz.

Satış Sonrası:

Programı satın aldınız ya sonra ? İşte tam da burada başlıyor aslında işimiz, firmanızın büyümesi rakipleri arasından sıyrılması için entegre yazılımlar ile tam bir ERP sistemi kuruyoruz.

Mikro Ek Entegre Yazılımlarımız ?

Patron Raporlama Yazılımı :

İşletme sahiplerinin firmalarını net olarak görmeleri, şirkette olsun yada olmasın cep telefonu ile de entegre olan programımız firma sahibine net bilgiler vermektedir. Tek ekranda her şey vardır ve detaylar sizler istediğiniz şekilde parametre ile ilerler.

Plasiyer Satış Yazılımımız :

Bu programımızda bir satış personeli için her şeyi düşündük, sırası ile sipariş irsaliye fatura ve hatta raporlama. Plasiyer işe ne zaman başladı, hangi firmalara gitti, sipariş aldı mı, tahsilat yaptı mı, artık bu o kadar basit ki hemde ister android cep telefonu ister Apple ikisinde uygulama net çalışıyor.

Fuarlar – Müşteri de anlık görüntü barkod ise full entegre.

Depo Entegrasyonu :

Cep telefonu ile depo sayımları barkod okutarak tek kalemde ve o kadar rahat yapılıyor, sipariş karşılama ve sipariş sevk işlemleri o kadar net oluyor. Depocunuz içinde herşey düşünüldü.

Web Entegrasyonu;

Web siteniz ile entegre uygulama mikro programı ile çok daha kolay, esnek yapısı ile müşteriniz ney görmek isterse o kadar, yani firma sahibi ne istedi bakiye kontrolü ve sipariş girmek mi tamamdır. Aynı zaman da üretimi görsün, depo sevk zamanlarını görsün ne istediniz herşey düşünüldü. Web Entegrasyonu E-Ticaret için yapmış oldupumuz sadece web servisler Türkiye İçin Değil – Doğu ve Batı Avrupa da çalışan bizim e ticaret uygulamalarımız gibi o kadar net uygulamalar ile de çalışma fırsatı bulduk.

Emag programı entegre web servisimiz de yazılmış ve referanslı işlevsel durumdadır.

Mikro Üretim Entegre Yazılımız:

Kioks ve Ful Barkod mikro içi entegre yapısı ile programımız entegre çalışmaktadır. Şirket üretimde her durumu an ve an görmektedir. Bu uygulama için ayrıca alim olmanıza da gerek yok uygulama kullanıcı dostudur.

Mikro Raporlama:

Mikro Satışı sonrası firmalar bizlere raporlama ile ilgili tek ekran yada özel raporlama istekleri ile geldiklerini gördük. Bizlerde raporlama programı yazdık, sonrasında iş adamları bizden daha da profesyonel çalışmalar istediler. İsteklerini dikkate alarak çok ciddi kurumsal bir yapı ile yazılımımız tamamlandı.

Mikro Satış ve Satış Sonrası Destek:

Mikro programını satın aldınız satış sonrası destek ekibimiz telefon ve uzak masa yardımları yapmakta. Bunun dışında E-Defter Gönderimleri de tarafımızdan yapılmakta. Mikro Satış Sonrası, Her şey Sözleşme Dahilinde Yapıyoruz Profesyonel Mikro ve Kurumsal Destek için bizleri arayabilirsiniz.

Mikro Danışman ve Sonuç Yazılım Mikro Satış ve Yetkili Destek Merkezi

0531 699 24 64

mikro satış

Ara beni
+
Gönder