Ön yükleyici görüntüsünü kaydet

0%

http://www.mikrodanisman.com/wp-content/uploads/2022/12/blog-header-bg-min.png

Mobil Mikro

Mobil Mikro Raporlama Entegre Patron Yazılımı :

Mobil Mikro Patron Raporlama işletmenizi CEP TELEFONU ortamına taşır.

mobil mikro raporlama ile Her şey tek tık’ta eliniz’in altında .

 • İşletmenizde kullandığınız mikro yazılım programınız ne olursa olsun,  standart bir kaynak planlama , enerji , Erp  programı kullanıyorsanız ve birden fazla departman bazında raporlama ve veri analizlerinde sorun yaşıyorsunuz , sipariş onaylarınız her yerden ve  her an yapmak istiyorum , işletme durumunu anlık olarak görmek istiyorum diyorsanız o zaman mobil patron ile yazılımınız Ticari yazılımınız ile entegre yapabilirsiniz.
 • Günümüzde en çok kullanılan MİKRO gibi programlarla, online bir şekilde entegre olan PATRON EKRANI sayesinde programınızın menüleri içinde kaybolmadan tek tuşla istediğiniz raporlara hızlı ve kolayca ulaşacaksınız.
 • Tek bir tuşla stok,satış durumunuz, adat’lı maliyet ve finansal karşılıklarını görün ve hızlı tepkilerle doğru kararlar verin.
 • Patron Ekranına dahil olan müşterinin Veritabanı bilgileri ve WAN erişim bilgileri müşteri tarafından sağlanır.
 • Port yönlendirme ve internet’in sürekli online olması müşteri tarafından sağlanır.
 • Erişim bilgileri Patron Ekranına tanımlandıktan sonra, Patron Ekranı tarafından otomatik olarak gerekli functions ve procedures tanımlanır.
 • Mikro mobil yazılımları ek raporlar isteğe bağlı olarak ta yapılabilir.
 • Asistan Android Mobil Patron ile Siparişleri tek tıkla cebinizden onay verebilir, mobil mikro ,logo,nebim ve ETA programlarınız ile entegre çalışmaktadır.
 • Asistan Patron yazılımı ile istediğiniz her rapor anlık olarak mobil ortam ile size sunulur , ek olarak istediğiniz raporlar menünüz’e eklenir.
 • Uygulama Programından (Eta , Mikro, LOGO Nebim) giriş yapacak kullanıcıların kodlarına göre hangi role dahil olacaklarını seçer.
 • Uygulamada, Muhasebe Kullanıcıları finansal raporlar alırken, Satın Alma Departman Kullanıcısı Tedarikçi Bazında Stok-Maliyet raporlarına erişecektir.
 • Mağaza Müdürleri ise sadece kendi şube raporlamalar erişebilir.
 • Mikro asistan mobil mikro ürünü tamamen android ve ios destekli olup esnek raporlar düşünülerek uyarlanmış kullanıcı arayüzü düşünülmüştür.
 • Patron Ekranı Görselleri Mikro Logo ve Nebim Mobil Uyumlu Görsel Ekranlar ve Video Olarak Sunulmuştur .

Mobil mikro ile sonuç odaklı çalışır ve her an işletmenize dünyanın neresinde olursanız olun ulaşırsınız.

Mobil İşlem Esnekliği:

Mikro Asistan mikro mobil yazılımları ile artık raporlama çok kolay ister işinizden , ister evinizden , ister müşterinizden tek tıkla şirketiniz ve finansal durumunuz hatta sipariş onaylama isteğe bağlı CRM modülü ile evrak girişleriniz tek tıkla ve çok daha kolay.

mobil mikro sizlere özel dizayn esnekliği sayesinde istemiş olduğunuz rapor yada evrak girişleri hatta rapor alma ve gönderme olanakları ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Mobil eklentiler yapılarak işletme isteklerine göre geliştirilir ve sunucu olarak sürekli yenilikler ve e- devlet parametrik yapısı Ticari yazılımlarınız tarafından güncelleme yapılmasından dolayı;

Bizler de güncelleme yapmaktayız, Müşteri istekleriniz bizim için çok önemlidir ve güncellendiği taktirde güncel sürüm kullanılabilir durumda olursunuz.

Yazılımımız  apple dizayn edilir ve tamamen raporlar geliştirilebilir özelliğe sahiptir.

Mobil yazılımımız android ve ios sürümleri tüm cihazlar da çalışmaktadır.

mobil PROGRAM indirmek için Mobil Yazılım Linleri Menüsünden indirme yapabilirsiniz.

Yazılımlarımız gelişimi öneri ve istekleriniz bizler için önemli olup info@sonucyazilim.com adresinden bizlere yazabilirsiniz.

Mobil mikro yazılımlarımız:

Mobil Patron Raporları

CRM

Plasiyer Satış

Mobil Üretim

Mikro Asistan Yazılım ekibi olarak Siz hayal edin Biz yazalım mantığı ile yola çıktık , ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz.

mikro servis ve çalışmalarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yenilenen arayüzleri uygulamaları ile iki farklı yapıda kullanılabilir ve esnek yapısı ile hizmete sunulmuştur, önerileriniz info@sonucyazilim.com ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ara beni
+
Gönder