Ön yükleyici görüntüsünü kaydet

0%

http://www.mikrodanisman.com/wp-content/uploads/2022/12/blog-header-bg-min.png

Mikro Devir İşlemleri

Mikro Devir İşlemleri Nasıl Yapılır

Mikro Devir İşlemleri 

Mikro Devir İşlemleri ; Sayın Mikro Jump , Mikro Fly , Mikro V16 , Mikro V15, Mikro V14 ve Mikro V12 kullanıcılarımız.

Yeni yıl ile birlikte yeni bir devir işlemi yapmanın zamanı geldi. Aslında biliçli yapılırsa devir işlemleri çok kolay olur. Fakat biliçsiz şekilde devirler bize aldığımız telefonlarla da gösterdi ki tüm seneyi silen firma sayıları da oldukça ciddi sayıda. Üstelik telefonla devir istemeniz halinde %50 indirimli servis sağlayabiliyoruz.

%50 indirimli telefonla Mikro yeni yıl devri yaptırmak için 0531 699 24 64 veya  0212 535 32 30 numaralı telefonlardan  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar mutlu yıllar dileriz.

Neler Yapılıyor ve Nasıl Yapılıyor

Mikro devir işlemleri veritabanı yapısı incelenerek iki şekilde de yapılabilir, gerek aynı veritabanı ile devir gerek yeni veritabanı devri.

Mikro devir uzman personellerimiz tarafından gerek uzak bağlantı gerek firmanız da yapılmaktadır.

Mikro FLY devir, yada Mikro jump devir aynen V15 serisi programlarımızda devir işlemleri, kullanım amacınıza bağlı olarak iki şekilde gerçekleştirilecektir. Eski seri proramlar’da aynı şekilde, 2016 yılında kullandığınız veri tabanındaki bilgilerinizi, 2017 yılında yeni tanımlayacağınız veri tabanına aktararak yapabileceğiniz gibi, aynı veri tabanını yeni yılda da kullanarak çalışmalarınıza devam edebileceksiniz. Makalemizde her iki şekilde de hangi işlemlerin yapılması gerektiği detaylı olarak anlatılmıştır.

Eski şirketi yeni veri tabanına devir yapma sırasında, Bu seçim sekli öngörü ve olması gereken konu tam olarak ilerlemesi ===> Örnek olarak : 2016 yılı bilgilerinizin olduğu veri tabanı, 2017 yılına ait bilgilerini girebilirsiniz bizler muhasebe devri yaparız. Yani, personel maaş ödemeleri, çek/senet giriş çıkışları gibi, geçmiş yıla ait işlemlerin devamını sağlamak amacıyla, aynı veri tabanında 2017 yılı tarihli kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. 2016 yılını ilgilendiren tüm işlemler bittikten sonra (örneğin 31.Ocak.2017’de) Belli bir mali yıl ve sonrasını yeni bir veri tabanına aktarma (098478) menüsünü çalıştırarak sadece 2016 devirlerini ve 2017 yılına ait verilerin başka veri tabanına aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Devir işlemleri güncelleme hizmetleri ve yıllık bakım hizmetlerimiz , mikro entegre yazılımlarımız ve referanslarımız mikro çözümleri siz hayal edin biz yazalım..

Mikro Danışman Yazılım ve Danışmanlık

Ara beni
+
Gönder