Ön yükleyici görüntüsünü kaydet

0%

http://www.mikrodanisman.com/wp-content/uploads/2022/12/blog-header-bg-min.png

Mikro CRM Entegrasyon

Mikro Crm Programı Entegrasyon Çalışması

Mikro Crm yazılımız ile Müşteri takipleri sorunsuz olarak yapabilirsiniz , Cari verileri tamamen mikro logo eta ve nebim V3 programınızdan gelmektedir ,

CRM yazılımı ile WhatsUP , Ödeme bildirimleri , Kargo entegrasyonu programınıza anlık olarak düşer .

Açıklamalar VİDEO SUNUMLARI Sonundadır.

MİKRO CRM VIDEO 1 : SENETLİsatışlar ile eklentisi tahsilat işlemleri avm, senetli satış yapanlar için

MIKRO CRM 2 : İkinci CRM Çözümü Aday cariler, sipariş, irsaliye, fatura, tahsilat, proje satışları grafiksel ekranlı

Mikro CRM Mikro Asistan programı :

 1. Müşteri Aday Müşteri koşulları tanıtabilme .
 2. Müşteri Teklifleri Kontrolleri , bu tekliflerin geçerlilik durumlarına istinaden oto mail atma yada sms gönderme durumları ve kontrolleri . Client olarak müşterilerinize yetki verme durumunda analitik yapısı ile anlık durum kontrolleri ile taraflar arası kesintisiz iletişim. Türkçe İngilizce Fransızca Almanca çoklu dil seçeneği ile dış ticaret firmaları da düşünülmüştür.
 3. Müşteri Özel Günler : .kuruluşları , yada firma sahibinin doğum günü özel mail otomasyonu ve hatırlatmalar la sizi rakiplerinizden öne geçirir.
 4. Fırsat Tanımları ve Kampanya Yönetimi : Müşterilerinize özel fırsat kampanyalar tanımlayarak bu kampanyaların müşterilerinize mail otomasyonu ile gönderilmesi sağlanmıştır.
 5. Satış Öncesi ve Satış Sonrası Özellik Tanımları : Müşteri ziyaret esnasında tanımlamalar görüşme tanımlamaları ve koşulları , görüşme sonrası ise bu özelliklere istinaden takibiniz ve devamlılığı sağlanmak üzere rakip firma var mı , katalog bırakıldı , ileri tarih ziyaretleri gibi özel isteğinize istinaden özellikler tanımlayabilme imkanı bulunmaktadır.
 6. Müşteri Sipariş Durumları : İsteğe bağlı olarak müşteri sipariş durumunu görebilir ve planlamasını kendi durumlarına göre ayarlama gereğinde bulunabilirler , Sipariş in anlık olarak nerede olduğunun kontrolünü yaparak hem kendi kontrollerini hemde sizinle olan diyaloglarını gelişmesinde önemliliği yol kat edersiniz.
 7. Raporlama Olarak ise esnek istediğiniz yapı kurularak işletme özelliğine göre kurulum yapılarak istenilen raporların alınması sağlanmakta’dır.

Neden Asistan Entegre CRM Programımızın yanıtı çok açık :

 • Mikro Programınız la entegre olması dışında , Teklif ve Siparişler mikro ya da aktarılmaktadır. Müşterilerinizin beklentileri , satış ve satış sonrası memnuniyeti , zamanlama , ve satışlarınızın artarak büyümeniz konusunda sizlerin yanında olmamız ve gelişim esnasında isteğinize bağlantılı özellikler eklentiler ile yapılabilirlik çok esnektir .
 • Asistan CRM Kargo Entegrasyonu eklentisi ile kargolar anlık olarak takip edilir .
 • Müşterileriniz portal izni ile kargolarının nerede olduğunu yada alıcı olarak size sıklıkla kargo geliyorsa kargolarınızın takiplerini yapabilirsiniz.
 • Asistan mikro CRM in amacı Mevzuatlara uygun olan programınızın tamamen mikronuz’a destek olmasını sağlamaktır.
 • mikro crm çalışmamız işletmenizin sağlıklı rapor alması ve müşteri çözümlemeleri , satış ve satış sonrası ilişkilerinizi kontrol ve kurumsallık altında tutma hedefi tutumu ile yapılmıştır.
 • mikro asistan mikro crm kargo entegrasyonu ile kargo takip etmeniz sağlanır.

Mikro Asistan CRM Yazılımı :

 • Müşteri İlişkileri Yönetimini (CRM: Customer Relationship Management) müşteriyi tanımak, müşteri ihtiyacını anlamak, ona uygun hizmetler ve ürünler geliştirmek ve bu bilginin organizasyon içinde paylaşılması olarak tanımlayabiliriz.
 • Bu eskiden de yapılan bir şeydi. Ama artık bilgiye ulaşmak teknoloji vasıtasıyla çok daha kolay oluyor. O bilgiyi işleyip ona göre ürün geliştirmek mümkün.
 • Çok büyük kitlelere yönelik olarak birebir pazarlama ihtiyacı bugün ortaya çıktığı için bunu yapabilecek teknolojiler var.
 • Diğer bir deyişle CRM, “Doğru mal ya da hizmeti, doğru müşteriye, doğru zamanda ve fiyatla, doğru noktada sunmaktır” şeklinde tanımlanabilir.
 • Bu tanımdaki dikkate değer ifade “doğru” sözcüğüdür. Klasik anlayışta yer alan, en düşük maliyet, en çok müşteri, her iletişim noktası, vb. hususlar yerine “doğru” tabiri kullanılmıştır.
 • CRM uygulamaları, firmaların mevcut müşteriler ile sürdürdükleri ilişkiyi geliştirmek, yeni müşteriler kazanmak ve tüm müşterilerin elde tutulmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.
 • CRM uygulamaları, çağrı merkezleri gibi günümüzde yaygın olarak oluşturulmaya çalışılan hizmet noktalarında da başarıyla kullanılmaktadır.
 • İnternet ile bütün dünyaya, extranet ile iş ortakları ve kuruma özel dağıtım kanallarında, kurum içinde ise intranetlerde 7 gün 24 saat kullanılabilmektedir.
 • Bu sayede verimli organizasyonların kurulması ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

MİKRO CRM Mikro asistan yazılımı bu konuda sınırsız hizmet vermektedir.

 1. Kuşkusuz tüm bu gelişmelerin sağladığı küreselleşme özellikle iş dünyasında köklü değişikliklere neden oldu.
 2. Ürün odaklı çalışan firmaların neredeyse tamamı, mevcut organizasyonlarını müşteri odaklı yapıya dönüştürmek zorunda kaldı.
 3. Bu değişimin kök nedeninin, tamamen kitlesel pazarlamadan bireysel pazarlamaya dönen firmalar olduğu söylemek yanlış olmasa gerek.
 4. Üretim maliyetleri belli sınırlara dayanınca, rekabette öne çıkış yolu olarak satış ve pazarlama kanallarının daha verimli kullanılması gerekiyor.
 5. Bireye ulaşmak, bahsettiğimiz alternatif kanalların sağlanmasıyla daha kolaylaşmış gibi görünse de, verilen hizmetin kalitesi ve müşterinin kazanılması, benzer şartlarda rekabet eden firmalar için gün geçtikçe daha büyük önem kazanıyor.
 6. İşte bilgisayar teknolojisi, bu aşamada rekabet avantajı yaratacak konsept’leri mikro crm yazılımlarımız iş dünyasına sunuyor.
 7. mikro crm yazılımımız işletmeniz değerlendirilerek yapılandırılmaktadır.

Mikro CRM Mikro Asistan Hedefleri:

CRM, müşteriyi daha iyi anlayabilmek için teknoloji ve insan kaynaklarımızı nasıl daha etkin kullanabileceğimiz hakkında önemli ip uçları verir.

Eğer bu çalışma başarılı olur ise aşağıdaki sonuçları elde edebilirsiniz.

 • • Daha iyi müşteri servisi veren bir şirket olmak
 • • Müşteriye daha hızlı ve doğru cevap verebilmek
 • • Ürünler arası çapraz satışların miktarını arttırmak
 • • Satış teklifleriniz daha hızlı ve daha yüksek oranda siparişe dönüşmesi
 • • Pazarlama ve satış süreçlerinizin hızlı ve anlaşılır olması
 • • Yeni müşteriler bulmak ve yaratma imkanı
 • • Müşteri karlılığının artması
Mikro CRM Mikro Asistan İşletme Uygulama İlkesi :

Çalışma Sürecini Analizi: CRM çözümünün profesyonel bir hizmet organizasyonuna uygulanması, şirket çapındaki işleyiş ve prosedürlerin gözden geçirilmesi ve değerlendirilmesi için mükemmel bir fırsat sunar. CRM (Program yazılımı sağlayıcı firmadan gelen) uygulama olarak ekip halinde çalışır.

CRM çözümüne aktarılacak veriler doğru olarak analiz edilerek süzülmeli ve yapılandırılmalı. Bu, şirketin satışı ve ekibin de başarısını artırmak için son derece önemli bir çalışmadır.

Mikro CRM  yazılım uygulaması : 

Doğru çözüm sağlayıcıyla çalışmak tüm yazılım uygulamalarında önemli olmakla birlikte, CRM çözümünü başarıya ulaştırmada oldukça kritik bir öneme sahiptir. CRM’in profesyonel bir hizmet organizasyonu tarafından ya da ürün odaklı bir kurum tarafından kullanılış biçimi birbirinden oldukça farklılık göstermektedir. Tamamen mikro programı ile entegre ve güvenilir bir CRM yapısı seçilerek yapılmalıdır. Bunun yanında mikro programının nasıl entegre olacağı sektörel ve istenen farklılık yazılıma entegre olurken garanti ile de geliştirebilme özelliği olmalıdır. Müşteri ilişkileri CRM ile getirilen verilerin geliştirilebilir bir kaynakta olmasının da sağlanması son derece önem teşkil eder. Yapılan CRM çalışmaları geliştirici ile sonraki zamanlarda eklentiler yada firma içi çözüm eklentileri yapılabilir durumda olduğu sorgulanması gereklidir. İyi bir CRM çözümü yapısı şirket istekleri ve kurumsallığı da etkin şekilde yapılandırması ile ortaya çıkar. Seçtiğiniz çözüm sağlayıcının size, takımınızla birlikte çalışacak, başarıyı garanti eden, deneyimli ve işine bağlı danışmanlar sunacağından emin olun.

Mikro Android CRM

CRM ikinci yazılım ekranımız :  Müşteri paneli ile bayii ve çoklu mağaza kullanıcıları gibi firmaların detay ekranları mevcuttur.

 

Mikro EK kullanıcı almanıza gerek kalmadan tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Ara beni
+
Gönder