Ön yükleyici görüntüsünü kaydet

0%

http://www.mikrodanisman.com/wp-content/uploads/2022/12/blog-header-bg-min-1.png

en son haberler

Building the brands stronger and take you to
the next level of business!

mikro jump

Tarafından admin
0

Mikro Jump :

Mikro jump serisi Satış, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri,

Mikro Asistan yazılım ve Fly entegrasyon sistemleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Jump Serisi Eski Mikro V15 Standart Enerji ve V15 9000 Serilerinin gelişmiş sürümüdür.

jump yenilikleri :

V15 ile arasındaki Farkları : Hız , Fonksiyon ve Prosedür Kayıpları Yaşanmamakta , Versiyon arası Upgrade daha seri ve hızlı sorunsuz çalışmaktadır , Mikro E-IRSALIYE uygulaması gibi yeni yazılan ve E-Devlet müfredatları nı kapsamaktadır.

mikro servisi – Mikro Fly eğitim – Mikro Fly Destek – Mikro Fly eğitim ve ENTEGRE YAZILIMLARI hizmetinize sunulmuştur . Raporlama Hizmetleri Entegrasyon Hizmetleri

ÜRETİCİLERE VE BÜYÜK İŞLETMELERE MİKRO YAZILIM’DAN KURUMSAL YAZILIM:

MİKRO JUMP

Jump servisi – Mikro eğitim – Mikro Destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üretim yapan işletmeler de jump serisi kullanılmaz, fly serisi kullanılır. Mikro iş emri operasyonlarını standart ticari serileri içermektedir ve 20 kullanıcı ek olarak verilmektedir. 

mikro serilerinde jump analiz raporlamaları ana ekranı ve esnekliği aynı zaman da v15 serilerine kadar düzenlenen sorgu ve fonksiyonları yeni sürüm yükseltmelerinde sorunsuz olarak kaybolmaması konusundan da tercih sebebidir.

Satış veya Alış faturalarında evrakların Kredi kartı kapama operasyonları da jump serisinde eklenti olarak eklenmiştir.

Excel den direkt kopyalama imkanı da verilmiş olan seri de , Outlook ve G maille de tam entegrasyon eklenmiştir.

Stok kartlarında standart mikro v15 serilerine kadar tek resim ekleme özelliğinde jump serisinde çoklu resim ekleme ye dönmüştür.

JUMP serisine geçmek yada detaylı bilgi edinmek istiyorsanız YÜKSELMEK iÇiN +90 531 699 24 64 numaralı telefondan demo yada danışmak için iletişime geçebilirsiniz

 

Sektörünüzde bağımsız çalışıyorsanız, çoklu mağaza yada ofis’leriniz varsa ve bunları tek bir veritabanı ile çözümlemek mi istiyorsunuz o zaman  Jump edinin.

Neden Mikro Jump :

Mikro Jump “Dış Ticaret” (ithalat ve ihracat ) firmalarını  da içeren kesin ve net  Çözümleri ile , işletmeniz ve istekleriniz  büyüdükçe sizlere daha da detaylı çözümler üretmektedir . Faaliyet Alanlarınız Mikro Yazılım Evinin Jump serisinde  sektörlere özel ek çözümleriyle yazılımınız kendi iş akış durumunuza göre işletmenize özel çözümleri ile butik bir çalışma sunar . Böylece , henüz ihtiyacınız olmayan ya da sektörünüzde rakiplerinizle bir ilgisi olmayan özellikler için boş yere para ödemeyeceksiniz ..

 

mikro jump neden her şirkete gerekli :

Sürekli büyüme için, sürekli kontrol ve takip şarttır.

İşte Jump, şirketinizi uçtan uca kontrol edebilmenizi ve Mikro Asistan güncelleme hizmeti sayesinde mevzuat değişikliklerinden etkilenmemenizi sağlarken, kontrollü büyümeniz konusunda en büyük yardımcınız olacak.

 

Jump’la sadece bir yazılıma değil, kurumsal bir iş ortağına da sahip olursunuz.

 

MiKRO JUMP iLE HEM iŞiNiZiN SAHiBi HEM DE HAKiMi OLUN!

 Jump’ın finansal analiz verileriyle nakit akışında kontrol sizde!

 • Program içinden bankalarla bilgi alışverişi yaparak, finansal hareketlerinizi daha kolay ve hızlı yönetebilirsiniz.

 • Kasa, banka, kredi, çek ve senet işlemlerinizi yapıp nakit akışınızı etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

 • Şirketinizin Masraf durumu yükseliş ve azalış trend’lerinizi takip edebilir; oluşan masrafları departman bazlı

  dağıtarak giderlerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

 • Gelir ve gider bütçelerinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik bütçe planlarınızın dışına çıkıp çıkmadığınızı

  tek tuşla takip edebilirsiniz. Böylelikle, almanız gereken kararları zamanında ve doğru bir şekilde aldığınızdan emin olursunuz.

  İşin en kolayı:  Jump ile e-Dönüşüm

  • e-Fatura, e-Arşiv, e-İhracat, e-İrsaliye, e-SMM gibi tüm e-Dönüşüm hizmetlerini tek bir program üzerinden kullanabilirsiniz.

  Tedarik süreçlerinde beklenmedik sürprizlere son!

 • Stok durumunuza göre satın alma yaparak, hatalı satın alımların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca tedarikçi firmaları da kayıt altına alarak, etkin bir satın alma yönetimine sahip olabilirsiniz.

 • Satın alma şartlarını belirleyerek, satın alımlarınızı finansal açıdan hatasız yapabilirsiniz.

Tekliften siparişe, tüm satış süreçleriniz kontrol altında!

 • Müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin bilgilerini kayıt altına alarak, etkin bir müşteri ve satış yönetimine sahip olabilirsiniz.

 • Satışlarınızı, tekliften siparişe, siparişten faturalandırmaya hatta iadeye kadar, fiyat değişikliklerini de işleyerek etkin bir biçimde yönetebilirsiniz.

 • Üretici bir şirketseniz, üretim maliyetlerinizi bilir ve bu sayede fiyatlarınızı rekabette öne çıkacak şekilde belirleyebilirsiniz.

  Stok operasyon durumunuz kolayca denetim altına alınır.

 • Stok giriş-çıkış hareketlerini takip edebilir, stok envanterlerini yönetebilirsiniz. Stok’larınızı grup, kategori gibi başlıklarda kayıt altına alıp raporlayarak maliyetlerini, kâr ve zarar durumlarını izleyebilirsiniz.

 • “Sayım İşlemleri” programları ve “Barkodl’u Depo”, “Mal Kabul” ve “Sevkiyat” özellikleri sayesinde, depo yönetim’lerinizi daha az
  iş yüküyle, daha verimli bir şekilde yapabilirsiniz.

 • Mikro Jump entegrasyon ile ister e-ticaret, e-irsaliye, üretim, hizmet, diş ticaret, magazacılık, hırdavat, otomotiv, yedek parça, tekstil, kumaş, toplan yada perakende her sektör için gerekli referansları iletişim yolu ile tarafımızdan alırsınız.
 • mikro jump
  mikro jump
Ara beni
+
Ara beni!