Ön yükleyici görüntüsünü kaydet

0%

http://www.mikrodanisman.com/wp-content/uploads/2022/12/blog-header-bg-min-1.png

en son haberler

Building the brands stronger and take you to
the next level of business!

mikro e-fatura 2020

Tarafından admin
0

mikro e-fatura 2020

Mikro E-Fatura 2020 Yılında 5 Milyon Tl ciro yapan şirketlere yönelik çalışmalarına tam gaz devam etmektedir.

E-Fatura Nedir ?

e-Fatura, veri formatları ve standartları Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenerek 5 milyon ciro yapan işletmelerin zorunlu olarak , Vergi Usul Kanunu gereği bir faturada yer alması gereken bilgileri içeren, satıcı veya alıcı arasındaki iletim olarak GİB üzerinden uyarlanmış evraklar, kağıda basılmayan, günümüzde işlemlerin dijital ortamda yapılan elektronik evraktır. Gelirler dairesi tarafından gerekli olan ve sürekli geliştirilen fatura evrak olarak kesilir ve ay bitiminde elektronik defter olarak beyan edilir.

Mikro Programı E-Fatura olarak hazır, sebepleri ise devlet istekleri düşünülerek bayi olarak gerekli personellerin eğitimleri ve her ay defter vermek üzere personeller hazır edilmektedir.

Mikro e-Fatura 2020 yılında hazır olma istenmesi müşteri memnuniyeti ve işine verdiği değerle Mikro E- Fatura Desteği ve Defterlerin aylık düzenli olarak gönderilmesine yönelik çalışmalarına hızlı şekilde hazırlanmıştır.

Firmamız Sonuç Yazılım Olarak her ay sonu Mikro E-Defter Gönderimi amacı ile hazırlıklarımızı bizler de tamamlamış olmaktayız.

Mikro e-Fatura 2020 yılında bu değişimle beraber firmalara vereceğimiz yıllık destek ile gerekli olan güncellemeler Gelirler İdaresi Başkanlığı istekleri doğrultusunda personellerimiz sizlere düzenli güncelleme desteği verecektir.

Yıllık olarak Mikro e-Fatura 2020 yapılanmasında bizler peki ne hazırlıklar yaptık ? Gereklilik sebebi nedir ?

  • Personellerimizin eğitimlerini alarak aylık defter ve e fatura eğitimlerinin tamamlanması
  • Gerekli güncellemeleri yaptıkları ve konunun izlenerek onaylanması
  • Gelirler İdaresi Başkanlığı zorunlu takip, bu sayede devlet istekleri ve mikro programınız ile net iletişim halinde personellerimiz size kesintisiz destek verecekler.
  • Mikro e-Fatura 2020 çalışmamızda sizlerden isteklerimiz de net olacak, empati ile en az 3 gün evvel hazır olarak sistemin hazır edilmesi gerekliliği
  • Sözleme ile her iki tarafın net olarak korunmasını sağlamak ve yapılan görüşmelerin kayıt altında tutulmasını sağlamak.

Yukarıdaki işlemler ile sizlere artık kesintisiz destek verecek bir Şirket olmanın gururunu yaşıyoruz.

E-Fatura ayarlama ve güncelleme danışmanlık hizmetleri konusunda bizlerden ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

E-Arşiv zorunluluğu da aynı zaman da zorunlu hale gelmiştir. Mevzuat gereği yapılmayan bu işlemlerin zamanlama aşımlarında ciddi ceza ve yaptırımlar olduğu unutulmamalıdır.

e-Fatura gönderimleri 2020 yılı itibari ile en az 5 kat fazla müşteri desteğimiz olacağından personellerimiz ile kesintisiz destek almanız sağlanmıştır. Bu düşünce ile sizlere hizmet verme ilkesi ediniyoruz.

Mikro Fly Servisi-mikro fly entegrasyon-mikro jump entegrasyon-mikro program fiyatları 2019-mikro e-defter 2020
mikro e-defter

mikro e-irsaliye-e-mikro

Mikro e mütabakat

 

Ara beni
+
Gönder