Ön yükleyici görüntüsünü kaydet

0%

http://www.mikrodanisman.com/wp-content/uploads/2022/12/blog-header-bg-min-1.png

en son haberler

Building the brands stronger and take you to
the next level of business!

Mikro Sultangazi

Tarafından admin
0

Mikro Sultangazi Bölgesi Teknik Destek ve Mikro Program Satışı

Mikro Sultangazi bölgesi yetkili bayi olarak Mikro Jump, Mikro Fly ve Mikro Enerji programlarına servis, danışmanlık,yazılım ve entegre hizmetler veriyoruz.

Mikro program daha verimli çalışsın, sorunlarım oluyor anında çözüm bulmak istiyorum diyorsanız deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Mikro Servis, danışmanlık, eğitim, destek, teknik servis hizmetleri, sunucu server kurulumları, web sitesi yapımları, web ceo çalışması, barkod entegrasyonu ve kurulumu, konularında uzman ekibimiz anlık destek sunmaktadır.

Mikro Sultangazi Destek Merkezi:

Bölgenizde mikro programı ile ilgili satış ve satış sonrası destek için yapmış olduğumuz  çalışmalar sırası ile aşağıda listelenmiştir.
  • Mikro Program Satışı ve Geliştirme Hizmetleri
  • Mikro E-Portal Hizmetleri
  • Mikro E-defter Gönderme Hizmetleri
  • Mikro Kurulum ve Kullanıcı Hataları Düzeltme Servis İşlemleri
  • Mikro Uzak Masa Bağlantı Hizmetleri
  • Mikro Telefon Destek Merkezi Hizmetleri

Mikro E-dönüşüm hizmetleri olarak ; e-defter, e- fatura, ön ve genel muhasebe konuları, personel ve bordro, e-irsaliye hizmetleri Mikro Jump – Mikro Fly ve Mikro Enerji programlarında hizmetlerimiz ve Entegre yazılımlarımız hakkında bizlere ücretsiz danışabilirsiniz.

Mikro programı entegre yazılımlarımız el terminalleri, barkod entegre, mobil satış yazılımları, plasiyer programı, patron ekranı, sıcak satış yazılımı, raporlama yazılımı, üretim entegrasyonu ek yazılımlarımız olup bire bir mikro yazılım programı ile çalışır.

Daha fazla bilgi almak için 0531 699 24 64 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mikro Sultangazi Bölge Yetkili Servis ve Çözüm Hizmetleri

Saygılarımızla

Mikro Danışman Yazılım Hizmetleri

 

mikro destek SultangaziMobil Patron Raporlama - mikro asistan - mikro servisi esenyurt - mikro aksaray - mikro zeytinburnu - mikro aktarım yazılımı - Mikro Servis Bayrampaşa - Mikro Servis Kartal - mikro fly android

Ara beni
+
Ara beni!