Ön yükleyici görüntüsünü kaydet

0%

http://www.mikrodanisman.com/wp-content/uploads/2022/12/blog-header-bg-min-1.png

en son haberler

Building the brands stronger and take you to
the next level of business!

Mikro Destek Hakkında

Tarafından admin
0

Mikro Destek Hakkında

Mikro Destek Hakkında Yazılım dünyasında destek çok ciddi önem taşımaktadır. Kullanılan işletim sisteminden, sürüm yenilenmelerinden veya farklı nedenlerden dolayı teknik bir problem ortaya çıktığında en hızlı şekilde destek alınmaktadır. Mikro destek işler sekteye uğramadan yardımcı olur. İşlerin kesintiye uğramadan sürdürülebilir olmasının keyfini sürmek için mikro destek gibi uzun yıllar sektörde tecrübesi olan şirketlerle çalışmak gerekir.

Destek hizmetlerinde müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Ülkenin doğusundan batısına kadar en ücra köşedeki müşterilere desteğin verilmesi gerekir. Çeşitli noktalara kurulan yetkili destek merkezleri sayesinde sağlanır. Yaygın teknik destek ağı sayesinde her an müşterilere ulaşma imkanı elde edilir. Her yazılım için en üst seviyede teknik bilgiye sahip kişiler tarafından destek verilmektedir. Sorunun merkeze ulaşması ile çözülmesi arasında çok kısa bir süre olacaktır.

7/24 Mikro Destek

Dijital ürünlerin özellikleri zaman ve mekan sınırlaması olmadan kullanılır olmasıdır. Müşteriler günün her saatinde yazılımları veya programları kullanabilir. Kullanım sırasında bir problem oluştuğundan destek almak ister. Normalde destek birimleri mesai saatleri içerisinde hizmet verir. Oysaki mikro desteğe mesai saatleri dışında da ulaşmak mümkündür. Mesai saatleri dışında desteğe ihtiyacı olanlar telefon edere veya maille taleplerini iletebilirler.

Sorunun çözülmesi için doğru teşhis önemlidir. Mikro destek doğru teşhis sunarak müşterilerine zaman kazandırır. Sorunun doğru aktarılabilmesi için ekranın açık olmasında fayda vardır. Destek ekibinin verdiği bilgilerin eksiksiz not alınması ve yerine getirilmesi ise çözüm için ayrıca önemlidir.

Teknik Olarak Mikro Destek Hakkında

Yazılım alanında destek, özellikle teknik destek, can suyu niteliğindedir. Kullanılan programda karşılaşılabilecek herhangi bir problemde, ulaşılabilir bir hizmetin verilmesi en başta aranması gereken kıstaslardan biridir. Bu bakımdan mikro destek, elektrik kesintilerinden, sürüm yenilerken oluşan ya da işletim sisteminden doğan çeşitli sorunlara ve farklı problemlerle en kısa sürede ilgilenmektedir.

Her sektör için önemli hale gelen yazılım programlarında yaşanacak bir sıkıntı, işlerin aksamasına ve çeşitli problemlere yol açabilmektedir. İşte kesinti olmadan teknik destek alınabilmesini sağlamak bu bağlamda büyük bir kurtarıcıdır. Zira yazılımlar pek çok işin halledildiği, yönetimlerin ve kontrollerin yapıldığı yerler haline gelmiştir. Ülkenin her neresinde olunursa olunsun yetkin personelleri ile teknik desteğin verilmesi müşteri memnuniyeti açısından da çok önemlidir.

Mikro Destek Kapsamında Sunulan Diğer Hizmetler

Teknik destek denildiğinde en önemli hizmet, merkezlerden verilendir. Fakat bu merkezlerin haricinde de yardım alınacak mecralar bulunmaktadır. Mikro Destek Hakkında mesai saatleri içerisindeyken yapılan telefon görüşmeleri ve e-postalarla sorunu betimleyen bir mesaj gönderilmesi, karşıdan hızlı ve acil bir dönüşün alınmasında iyi bir adım olabilir.

Yaşanan sıkıntılarda, sorunun esas nedeni ve bu sorunu gidermek için izlenecek yolun önemi büyüktür. Problemin kaynağının bilinmesi, mikro destek hizmetinden en yüksek kalitede yararlanmak için gereklidir. Ayrıca yapılan görüşmelerde teknik personelin söylediklerinin not edilmesi yararlıdır. Yakınlarda yazı yazmaya imkan veren bir aygıt bulundurulmalıdır. Bu şekilde edinilen bilgiler diğer kullanıcılara da ulaştırılabilir. Telefonla yapılan işlemlerde servis yetkilisinin adı soyadı da not edilmelidir.

Mikro Destek Hakkında bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Ara beni
+
Gönder