Ön yükleyici görüntüsünü kaydet

0%

http://www.mikrodanisman.com/wp-content/uploads/2022/12/blog-header-bg-min-1.png

en son haberler

Building the brands stronger and take you to
the next level of business!

mikro jump fiyat

Tarafından admin
0

Mikro jump Fiyat

Mikro jump fiyat için =  Mikro V16 = Mikro Run Fiyat – Mikro Jump Fiyat ve Mikro Fly Fiyat’ları olmak üzere şirketlere çıkartılmaktadır. Daha evvel Mikro V15 Standart serileri Mikro 9000 serileri ve ERP fiyatları Mikro

Mikro V16 serileri ve daha sonra çıkacak tüm seriler de güncel olarak yazılımlarınızı kiralama ile de sizlere vermektedir.

Satın almak yerine kiraladığınız zaman da v16 dan sonra çıkacak v17 v18 gıbı serileri her 3 yılda bir satın almak yerine yıllık kiralama ile de alabilirsiniz.

Avantajınız ne olur MAG ( mikro Asistan Güncelleme ) yerine yıllık kira bedelini öder ve tüm mevzuatlardan yararlanmış olursunuz.

Yeni versiyon çıksa bile günümüz e-dönüşüm süreçlerine takılmaksızın sürekli yeni exe desteği almış olursunuz.

Enerji geçişleri daha uygun fiyatlandırılmaktadır. Mikro Asistan güncelleme bedelleri dahil olmak üzere fiyatlandırma için öncelikle şirketinize uygun yapıyı seçmeniz gerekmektedir.

Firmanıza uygun yapı için program demolarımızı talep edebilir ve uzmanlarımızdan size uygun yazılımımızı seçebilirsiniz .

Mikro Fiyatlarınız tarafımızdan sizlere uygun şekilde verilecektir. Şunu Unutmayın En uygun yazılım Size uyumlu olan yazılımdır gelecekte f-fatura e-defter gibi uygulamaların gerektiği ve bunun için sizlere yazılımızı alırken kesinlikle uzmanlarımıza ücretsiz danışmanızı öneririz.

kampanya ve danışma için bizlere yazınız .

özellikle ister satın al – ister kirala ve ek uygulamalarımız la mikro jump fiyat almak için ek uygulamalarımız la çok düşük maliyetler le uygulamaya sahip olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz .

Danışmanlık olarak işletmelere e- dönüşümler ücretsiz olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

mikro jump için bizimle iletişime geçin.
info@sonucyazilim.com
Mikro Danışman Yazılım ve Danışmanlık

mikro android program,mikro danışmanlık,mikro danısmanlık , mikro fiyat , mikro jump fiyat
mikro raporlama ,mikro danışman,mikro yazılım,mikro asistan,mikro tabelt,mikro yardım,mikro danışmanlık
Ara beni
+
Gönder