Kayan Haber Alanı
Başlangıç / ajans / Mikro Program Fiyatları 2019

Mikro Program Fiyatları 2019

Mikro Program Fiyatları 2019

Mikro program fiyatları 2019 yılında mikro jump fiyat, mikro fly fiyat, mikro run fiyat ve mikro müşavir fiyat olarak 4 kademe de toplanmıştır.

Tüm Modüller bu ana ürünlere ek olarak satılmaya başlanmıştır.

Segment olarak Mikro Bayilerini de aynı şekilde iki segment e ayırmıştır.

Sonuç Yazılım ve Danışmanlık Mikro’nun Jump ve Fly Serilerinin Yetkili bayii, çözümlerini Mobil Platformda, Web Platformda geliştirme, E-Defter Gönderim Merkezi olarak ve Telefon Destek Hizmeti Olarak hizmetler veren bir şirket olarak rotasını üst segment belirlemiştir.

Mikro Program Fiyatları 2019

Mikro Jump Fiyatları 2019

mikro program fiyatları 2019

Mikro Fly Fiyatları 2019

mikro fly fiyatları 2019

Yukarıda bulunan fiyat çalışmaları liste fiyatları olup 2019 yılı fiyatlarıdır. Implamantasyon bedeli eklenmemiştir.

Fiyat çalışmasında kampanya yada entegre yazılım ile kampanyalar yapılmaktadır. Bunun için bizler ile iletişim kurmanız gereklidir. 0531 699 24 64 numaralı telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Mikro Program Fiyatları 2019 Ana Modüller ile ilişkilidir.

Ek modüller entegre değillerdir. Ek kullanıcı minimum 2 kullanıcı kapsar yani 2 ek bir de ana kullanım ile 3 kullanıcı programı kullanırsınız.

Mikro program fiyatları ve kampanya hakları mikro yazılım evine aittir. Satın alım durumunda eğitimler mikro jump için 12 mikro fly için 16 saat eğitim hakkı vardır. Eğitim hakkı bittiği zaman ücretli yada danışmanlık dahilinde eğitimler alabilirsiniz.

Değişen personel olma durumunuzda eğitimlerimiz Yetkili Eğitim Merkezi sınıf ortamında yada Firmamizda isteğe bağlı olarak verilmektedir.

Mikro V15 versiyon geçişi ile yapılan değişikler mikro jump ve fly programlarınızda tamamen kusursuz olarak adapte ediliyor. Firmanız sektör, çalışma şekilleri baz alınarak yapılandırılıyor. İşletmenizdeki tüm form çalışmaları Mikro ile bire bir çıktı olarak alınabiliyor.

Aynı zaman da programı satın alma yerine kiralama yolu ile alabilmektesiniz. Bu tür çalışmada ise yazılım kiralama boyunca güncellemeler için ek ücret ödemezsiniz.

Mikro Danışman Yazılım Hizmetleri

0531 699 24 64

mikro program fiyatları 2019                                                     

 

Hakkında: Mikroasist

İlginizi Çekebilir

mikro e-ticaret-Mikro E-Ticaret programı uygulaması - Mikro Depo Stok Takibi

Mikro Depo Stok Takibi

Mikro Depo Stok Takibi Nedir Nasıl Yapılır ? Stok Depo Girişleri Mal Kabulü ve Onayı …