Kayan Haber Alanı
Başlangıç / Android Mobil CRM Yazılımları / Mikro Fly Yapay Zeka Entegrasyonu

Mikro Fly Yapay Zeka Entegrasyonu

Mikro Fly Yapay Zeka Entegrasyonu

mikro fly yapay zeka entegrasyonu ile şirketinizin yönetim ve işletme yapısında asla sorun kalmayacak.


mikro fly yapay zeka entegrasyonu ile yapacağınız atlımlar ister müşteri ile temas ve kısıtlamalar , ister kendi içinizde işletme durumu anlık olarak sunum yapılacak konuma getirilmektedir.

Yapay zeka ile Stok – Cari – CRM ve Finans konusu istediğiniz yapılandırma ve geliştirme uzman yazılım ekiplerimiz ile yapılmaktadır.

Artık raporlama ya ihtiyacınız kalmayacak çünkü yapay zeka ile bir kaç cümle ile işletmeniz anlık olarak sunulacaktır.

Programlamaya giriş yapmak için hedefin, hitap edeceğiniz kitlenin, kullanım amacının tam olarak belirlenmesi gerekmektedir. İnsanlara faydası olacak mı? Maddi getirisi ne kadar? Zamandan tasarruf sağlayacak mı? Gibi sorulara hazırlanacak proje ile cevap verilmelidir. Yapay zeka kodlama yazımına geçmeden önce yukarıda belirtilen kriterlerin belli bir algoritmik düşüncede planlanması gerekmektedir. Bu düşünce ile hem tasarlama sürecinde hataları görecek hem de sonuca daha çabuk ulaşılması sağlanacaktır. Çünkü buna göre tasarlanacak yapay zekaya uygun programlama dili seçilmelidir. Piyasada ücretli, ücretsiz yapay zeka programları bulunmaktadır. En bilinen programlar ise pyhton, lisp, prolog, c++ ve java’dır. Hangi programlama dili kullanılırsa kullanılırsın hedef iyi analiz edilmelidir. Hakan Bilgi Teknolojileri sizinle birlikte hedefinizi belirlemekte ve isteğinize en uygun programlamayı yapmaktadır.

Mikro Yapay Zeka Yazılım Elit Uygulaması :

Yapay zeka tamamen şirketiniz baz alınarak istenen kriterleriniz değerlemesi ile yapılandırılmaktadır.

Müşterilerinize açılımı yada FLY programınızda otomasyonu yapay zeka sizin firma kriteriniz baz alınarak yönetim yapmaktadır. Size işinizi büyütmek kalır.

YAPAY ZEKA UYGULAMALARI

İnsanların hayatını kolaylaştırmak için teknoloji ve yazılım şirketleri yapay zekanın gelişmesiyle birçok uygulamayı hayatımıza entegre etmiş durumda. Her geçen gün ise yeni uygulamalar karşımıza çıkmakta. Şirketler bu uygulamaları tasarlarken insan ihtiyaçlarını ön plana çıkardıkları görülmektedir. Dolayısıyla kullandığımız her teknolojide bir yapay zeka görülmesi şaşılacak bir durum değildir. Neredeyse herkeste bulunan akıllı telefonlarda bu uygulamalardan nasibini almıştır.

Bu tür bir programlama çalışmaları yapmak için endüstride yapay zeka uygulamalarının bilinmesinde fayda var. Yapay Sinir Ağları, Bulanık Mantık, Sinirsel Bulanık Mantık ve Genetik Algoritma gibi Yapay Zeka tekniklerini bilerek uygulamalar tasarlanmalıdır. İster mobil olsun ister fabrikasyon uygulamaları olsun insan ihtiyaçlarından doğmuştur.

 

PYTHON YAPAY ZEKA

Yapay zeka yazılımda en fazla tercih edilen dil Python’dur. Bu dilin çok tercih edilmesi tesadüfî değildir. Yazımın net ve kolay okunabilir olması, çalışma süresince objelerin özelliklerini inceleyebilme olanağı, anlaması kolay nesne tabanlı programlama özellikleri, güçlü ifade yeteneği, modüler yapısı, çok geniş kütüphanelerinin olması bu programı ön plana çıkarmaktadır.

YAPAY ZEKA KODLAMA

Mikro Danışman Yazılım yapay zeka kodlama uygulamaları ile de ön plana çıkmaktadır. Yapay zeka kodlamaları ile problemlerinize tam ve hızlı çözüm bulurken sizlere algoritmik düşünce ile yardımcı olmaktadır.

mikro yapay zeka

mikro fly yapay zeka entegrasyonu

Mikro Yapay Zeka Yazılım

Mobil android mailin ve verileri derleyerek yapmak istedikleriniz ve yazılımsal danışmanlık yapılarak firma kararlarını yapay zeka yönetimi ile büyürsünüz.

+90 0531 699 24 64 Numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz

Hakkında: Mikroasist

İlginizi Çekebilir

mikro el terminali-mikro danışmanlık-demo talebi-mikro devir işlemleri-mikro servisi-mikro programı güncelleme-mikro fly demo- Mikro Kalite Kontrol Yönetimi

Mobil Mikro

Mobil Mikro Raporlama Entegre Patron Yazılımı : Mobil Mikro Patron Raporlama işletmenizi CEP TELEFONU ortamına …