Kayan Haber Alanı
Başlangıç / ajans / Mikro E-Fatura Dizaynı

Mikro E-Fatura Dizaynı

Mikro E-Fatura Dizaynı Nedir Nasıl Yapılır

Öncelikle Fatura Programı Niçin Kullanılır?

Tüm faturaların; düzenleme, paylaşım, gönderme ve izlenme işlemlerinin internet ağı kullanılarak dijital ortamda yapılmasına imkan sağlayan programa e-fatura denilmektedir.
E- fatura programı ile çeşitli baskı makineleri, kağıt ve mühür gibi araçlar kullanılmadan sunucular tarafından firmalar arası fatura alışveriş sağlanmaktadır.
2013 yılının 1 Eylül tarihinde hayata geçirilen uygulamanın yıllar içinde birçok kullanıcısı olmuştur.
Bu uygulamanın kullanımı bazı firmalara zorunlu hale getirilmiştir. Madeni lisansa sahip olan veya yıllık hasılatı 25 Milyon Lira ve üzeri olan firmaların e-fatura programı kullanması zorunlu hale getirilmiştir.
Kısa bir süre sonra bütün işletmeler için zorunlu hale getirilecek e-fatura programı için yazılım hizmetleri sunulmaktadır.
Sunulan devlet onaylı yazılım hizmeti sayesinde bu uygulamaya geçiş yapılabilecektir.
Yazılım hizmetleri arasında; geçiş süreci, destek talepleri ve kurulum gibi konular da mevcuttur.
Yazılım desteğini alarak e-fatura sisteminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden faturalama sistemime geçiş yaparak birçok avantaj sağlamanız mümkündür.

e- Fatura Programı Niçin Gereklidir?

Faturalama işlemlerinin daha düzenli hale getirilmesi için uygulanmaya başlanan e-fatura programı işletmelere çeşitli avantajlar da sunmaktadır.
Özellikle çeşitli masraflardan tasarruf edilmesi sayesinde önemli olan programın zaman tasarrufu sağlaması da dikkat çekmektedir.
İşletmelerin mali kayıtlarını daha düzenli tutması sayesinde önemli belgeler ve faturalar kaybolmayacaktır.
Bu sayede daha düzenli denetim ve etkili yönetim oluşturulacaktır. E- fatura için gerekli olan yazılım hizmetleri tamamen güvenilir olup garanti bir şekilde sunulmaktadır.

E-Fatura Dizaynı Gib tarafından HTML ile kodlanarak açık kaynak kodlar ile yapılmaktadır.
İşletmenin Mikro E-Fatura Kullanıcıları  ve Yaptığımız Çalışma

  • Mikro E-Fatura Dizaynı Standart
  • Mikro E-Fatura Özel Dizayn
  • Mikro E-Arşiv Standart Dizayn
  • Mikro E-Arşiv Özel Dizayn

Yukarıda 4 dizayn şeklinde mikro programını tarafımızdan alan müşterilerimize ücretsiz logosu ile standart dizaynlar yaparak iş teslimi yapıyoruz.
E-Fatura ve E-Arşiv Dizaynlarını yaparak eğitimleri tamamlayarak işimizi ve müşterimizin ticaretine uygun dizayn yaparak teslim etmekteyiz.
Özel Dizaynlar da Firmaların istekleri genel de E-Ticaret gibi sektörel yada Özel Dizayn İsteyen işletmeler ürünlerinin barkodları, yada koli detayları, yada özel açıkalamaları USD çalışmalarını da
istemekteler. Bu dizaynlar için 1.500TL ile kodlamalarını yapmaktayız.

Hakkında: Mikroasist

İlginizi Çekebilir

mikro el terminali-mikro danışmanlık-demo talebi-mikro devir işlemleri-mikro servisi-mikro programı güncelleme-mikro fly demo- Mikro Kalite Kontrol Yönetimi

Mikro Kalite Kontrol Yönetimi

Mikro Kalite Kontrol Yönetimi ve Uygulaması Kalite Kontrol Mikro Muhasebe Programı Nasıl uygulanır : Stok …