Ön yükleyici görüntüsünü kaydet

0%

http://www.mikrodanisman.com/wp-content/uploads/2022/12/blog-header-bg-min-1.png

en son haberler

Building the brands stronger and take you to
the next level of business!

Mikro Destek Sakarya

Tarafından admin
0

Mikro Destek Sakarya

Mikro Destek Sakarya, yetkili bayi olarak Mikro Jump, Mikro Fly ve Mikro Enerji programlarının servis, danışmanlık, entegrasyon, eğitim ve destek hizmetlerini karşılamaktayız.

Mikro programınızın daha verimli çalışması amacı ile vermiş olduğumuz hizmetler sırası ile aşağıda açıklanmıştır.

Mikro Destek Sakarya

Destek Gereklilik Nedenleri;

 • Bayinize istediğiniz zaman ulaşamıyorsanız,
 • Firmanız yoğun bir tempoda çalışıyor ve program kullanıcılarınız deneyim kazanma yolunda ise,
 • E-Defter gönderimleri konularında uzman bir ekip ile çalışmak isteğiniz varsa,
 • Sonuç Odaklı Raporlama sunumu olacak şekilde program kullanım isteğiniz varsa,
 • Mikro programınızın ek entegre yazılımlara ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız ( Barkod, El terminali, Cep telefonu ile mikro takibi, Plasiyer entegrasyonu, Crm Entegrasyonu ve E- Ticaret )
 • E-Fatura Mükellefisiniz ve güncel devlet mevzuatlarından yararlanan bir uygulama yapısı ile hareket etmeniz gerekliyse,
 • Personel değişim durumunda kaldınız ve yetkili uzman bir ekip eğitim versin istiyorsanız,
 • Donanım sorunum oldu bilgisayarım format gördü mikro kurulması lazım durumlarında kaldığınız zaman,

Mikro Destek Sakarya ekibi yanınızda. Uzman personellerimiz ile telefon, uzak masa, yıllık periyodik destek, danışmanlık desteği ve tek seferlik servis hizmeti olarak deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Mikro Destek Sakarya ekibi hangi destekleri verir?

 1. İstediğiniz zaman telefonlar ile ulaşabileceğiniz call center desteği
 2. Sözleşmeli E- Defter Uzmanlığı
 3. Periyodik destek
 4. Danışmanlık hizmetleri
 5. Eğitim hizmetleri
 6. Yazılım Entegre hizmetleri
 7. Tek seferlik destek hizmeti
 8. Donanım hizmetleri

Yapmış Olduğumuz Mikro Destek Hizmetleri ;

İstediğiniz zaman telefonlar ile ulaşabileceğiniz call center desteği:

 • Bu hizmet saat 9 – 18 hafta içi mesai saatleri ile telefon desteği veren uzman ekibimizle dönemsel sözleşme ile yapılmaktadır.

Sözleşmeli E- Defter Uzmanlığı:

E-Defterlerinizi düşünmenize gerek yok, zamanı geldiğinde personellerimiz sizleri arayarak Berat Dosyanızı GİB portalına göndererek bu hizmeti vermektedir.

Periyodik Destek:

 • E-Defter, E-Fatura, E-İrsaliye gibi devlet entegrasyonu kullanmak zorunluluğu olan firmalar bilirler, süreklilik ve devlet isteği doğrultusunda Mikro programlarını günceller ve bu hizmetlerin Şirketinize kurulumu söz konusu olacaktır.
 • Bu durumlarda firmamız yetkili personeli ile yazılımınızı sürekli güncel tutar.

Danışmanlık Hizmetleri:

 • Bu hizmetimiz tamamen profesyonel olarak şirket ekibinize mikro dışında bünyemizde bulunan Müşavirimiz, ERP uzmanımız, Üretim ve Planlama Uzmanımız, Satış ve Satın Alma Uzmanlığı eğitimlerini tamamlamış belgeli uzman ekibimizin verdiği hizmetlerdir.

Eğitim Hizmetleri:

 • Mikro Programının yıllardır profesyonel ekipler kazandıran ekibimiz, eğitim bir gönül işidir, ilkesi ile yola çıkmıştır. Gerek şirket bünyenizde gerekse Sınıf Ortamı gibi Yetkili Eğitim Merkezimiz de eğitimlerimiz süreklilikle devam ediyor.

Yazılım Entegre Hizmetleri:

 • Saha personellerimiz yıllardır kurumsal şirketlerde gördü ki; hangi programı kullanırsanız kullanın bu bir paket programdır ve Entegre Yazılım hizmetlerine kesinlikle ihtiyaç vardır.
 • Raporlama Programı ( Patron ve Yönetici Ekranları İle ), Mobil Android ve IOS Entegrasyonu ( Mikro Cep Telefonunuzda ), Barkod Entegrasyonu ve Mağazacılık, CRM yönetimi ( Satış öncesi ve Sonrası müşteri takipleri ) gibi entegre yazılımlar da bire bir uzmanlığımız ve Referanslarımız vardır.

Tek Seferlik Destek Hizmeti:

Donanım Client olarak nitelendirmiş olduğumuz Mikro yüklü makineler format, form dizaynı, kullanıcı ekran ve yetkilendirmesi gibi durumlara ihtiyaç duymaktadır. Bu durumlar da tek seferlik saat ücreti üzerinden vermiş olduğumuz destek hizmeti olmaktadır.

Donanım Hizmetleri :

 • Mikro Programınızın çalışması ve bilgisayarların arızalanması, Güvenlik ve Virüs koruma ilkelerinin hazırlanması, Sunucu hizmetlerinin gerekliliği durumlarında vermiş olduğumuz sözleşmeleri yada tek seferlik hizmetlerdir.

Mikro Destek Sakarya Ekibi

Mikro programı entegre yazılımlarımız el terminalleri, barkod entegre, mobil satış yazılımları, plasiyer programı, patron ekranı, sıcak satış yazılımı, raporlama yazılımı, üretim entegrasyonu ek yazılımlarımız olup bire bir mikro yazılım programı ile çalışır.

Daha fazla bilgi almak için 0531 699 24 64 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mikro Destek Sakarya Yetkili Servis Satış ve Çözüm Hizmetleri

Saygılarımızla

Mikro Danışman Yazılım Hizmetleri

Mikro Sakarya

 

Ara beni
+
Gönder