Kayan Haber Alanı
Başlangıç / ajans / Mikro Danışmanlık Hizmeti

Mikro Danışmanlık Hizmeti

Mikro Danışmanlık Hizmeti

Mikro Danışmanlık Hizmeti, Küçük ve orta ölçekli, gelişmekte olan veya büyük ölçekli tüm işletmelerde mikro yazılımlar işletmenin ilerlemesinde oldukça önemli rol oynar. İster üretim sektörü olsun ister mağazacılık, uygun mikro yazılım programları ile işinizi daha da ileriye taşırsınız. Mikro yazılım programları ile alacağınız mikro danışman hizmeti birçok konuda size destek sağlayacaktır. Programın kurulumundan tutun eğitim ve sürekli teknik destek imkânı sunulmaktadır.

Mikro yazılım programları işinizi kolaylaştırmak ve gelişiminize destek sağlamak amacıyla danışmanlık hizmetleri ile birlikte sizin için bir çözüm ortağı olur. Mikro yazılım uygulamaları sayesinde işinizi daha iyi yönetir ve gelecek odaklı olarak daha iyi bir gelişme planı yapabilirsiniz. Mikro yazılım ürünleri daima işinizin ve sizin destekçinizdir.

Hızlı Mikro Danışman

İşinize uygun olan bir mikro yazılım programı alabilir veya işinizi planlamak ve yüksek performansta yönetmek için alacağınız mikro ürünü ile birlikte danışma hizmeti de alabilirsiniz. Destek ve danışma hizmetleri size kolayca ulaştırılır. Çözüm ortaklığının yanı sıra sadece program ile ilgili destek hizmeti de sunulmaktadır.

Dünyanın bu kadar hızlı geliştiği ve her şeyin dijitalleştiği bu dönemde e-fatura, e-bordro, stok takibi, hesap takibi gibi işlerde mikro yazılımlar oldukça kolaylıklar sağlar. Bu hıza yetişmek için alacağınız hızlı mikro danışman ve destek hizmeti de oldukça önem taşımaktadır. Karşılaşacağınız bir teknik sorunun kısa sürede çözüme ulaşması sizi zaman, emek ve kazanç kaybından koruyacaktır.

Mikro Yazılımda Mikro Danışmanlık Hizmeti

Mikro yazılım programını kullanan firmalar bu program sayesinde stok takibi ve cari hesap takibi başta olmak üzere birçok alanda raporlama hizmeti alabilmektedir. Hem kayıtların ve verilen saklanması, depolanması hem takibinin yapılması şirketin kontrollü büyümesi için mikro yazılım programı gereklidir. Mikro yazılım programı kullanan şirketlerin program ile ilgili bir sorunla karşılaştığında destek bölümünden mikro danışman hizmeti alabilmektedir.

Mikro danışmanın mikro yazılım programının kullanım aşamasında ve karşılaşılan sorun aşamasında firmanın ilk arayacağı yer olmasına özen gösterilmelidir. Bir sorun ile karşılaşıldığında programı kullanan personel kendisi bir müdahalede bulunmadan destek ekibini aramalıdır. Destek ekibinin yönlendirmesi olmadan yapılan müdahale programda bulunan verilerin, bilgilerin ve dataların silinmesine sebep olabilir. Böyle tatsız bir durumla karşılaşmamak için destek hizmeti önemlidir.

Mikro Danışman Hizmeti Veren Yazılım Şirketleri

Mikro yazılım ve diğer yazılım/muhasebe programları satan firmaların destek ve mikro danışman hizmeti vermeleri gerekmektedir. Yazılım programı alırken destek ve mikro danışmanlık hizmeti veren ve bu hizmeti profesyonel olarak firmalardan almaya dikkat edilmelidir. Mikro destek ve mikro danışmanlık hizmeti bu sektörde olan firmaların yazılım programı satışından ayrı olarak da verdikleri bir hizmettir.

Yazılım programı alınan firmanın verdiği destek hizmetinden memnun kalınmaması halinde farklı yazılım firmalarından da bu hizmet alınabilir. Genellikle 1 senelik olarak yapılan danışmanlık/destek sözleşmesi ile hem yazılım programından en iyi performans alınır hem de kayıtlı verilerin depolanması silinmemesi sağlanır.

Mikro Danışmanlık Hizmeti Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Saygılarımızla Sonuç Yazılım Bilişim ve Danışmanlık

Mikro Yetkili Satıcı

 

Hakkında: Mikroasist

İlginizi Çekebilir

mikro el terminali-mikro danışmanlık-demo talebi-mikro devir işlemleri-mikro servisi-mikro programı güncelleme-mikro fly demo- Mikro Kalite Kontrol Yönetimi

Mikro Kalite Kontrol Yönetimi

Mikro Kalite Kontrol Yönetimi ve Uygulaması Kalite Kontrol Mikro Muhasebe Programı Nasıl uygulanır : Stok …